KONST / Litografier / Färglitografi 14367088
nr 1436 7088
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Signerad, numrerad 41/50. Färglitografi, bildmått: 50x42, yttermått inklusive ram: 67x59 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:51:12
300 kr
350 kr
500 kr
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg